Loading

Енергозбереження

Головна / Енергозбереження
Економте до 35% на опаленні зимою та до 40% на кондиціонуванні літом, оскільки усі наші склопакети обладнані теплими дистанційними рамками EDGETECH Super Spacer або SOYTAŞGROUP Pana Spacer. Також ми пропонуємо рішення найвищих класів енергозбереження (згідно ДСТУ Б В.2.6-23:2009): А+++ А++ А+

Тепла дитанційна рамка

superspacer details
 1. гладке матове покриття захищене від утворення нерівностей чи вицвітання
 2. термореактивна матриця силіконової піни
 3. запатентований багатошарових дифузійний бар'єр для водяної пари
 4. структурний клей в комбінації з ущільнювальною масою зовнішньої кромки сприяє подвійному ущільненню і довговічності
Традиційно у склопакетах використовується алюмінієва рамка, що з'єднює скло. Нажаль через відносно високу теплопровідність алюмінію на краю скла утворюєтся місток холоду через який витрачається майже 80% енергії накопиченої у вікні. Компанія Edgetech (Велика Британія) запропонувала використовувати для дистанційної рамки матеріал Super Spacer® - гнучкий продукт з полімерної піни, що забезпечує максимальну ізоляцію по периметру герметизованих склопакетів. Він заповнений осушувачем, забезпечений шаром акрилового клею для зчеплення зі склом, а також оснащений дифузійним бар'єром для водяної пари, має високий показник герметичності і низький рівень теплопровідності, що майже у 950 разів менший порівняно з традиційною рамкою.

Переваги наших склопакетів з встановленими дистанційними рамками Super Spacer або Pana Spacer:
 • збільшення звукоізоляції та опору теплопередачі
 • зменшення ймовірності утворення конденсату та грибка
 • вікно не запотіває та не вкривається наліддю
 • дотримання стандартів ISO9001, EN1279, ДСТУ Б В.2.6-23:2009
 • гарантія 40 років
foam spacers

Мультифункціональний склопакет

Мультифункціональний — теплий склопакет на одне скло Life Glass Clear (4LGC) якого, шляхом плазмового напилення, нанесено 15 шарів товщиною декілька атомів, два з яких складаються з срібла вищого рівня очистки. Ззовні має невелику дзеркальність, прозорий зсередини. Знижує тепловтрати взимку, захищає від ультрафіолетового випромінювання влітку.

Cкло (Pilkington Life Glass) з технологією покриття Double Silver відбиває інфрачервоне (теплове) та короткохвильове ультрафіолетове випромінювання. Відрізняється від енергоефективного скла невеликою дзеркальністю ззовні, більшим опором теплопередачі, та кращим захистом від коротких УФ хвиль.
Pilkington
енергоефективний склопакет
 1. оригінальна захисна голограма
 2. сонячне світло
 3. тепло всередині приміщення
 4. скло Pilkington Life Glass
 5. інфрачервоне випромінювання
 6. ультрафіолетове випромінювання